4232R-101J
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-101J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-101J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-101J
Številka dela 4232R-101J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89741 pcs Podatkovni list 4232R-101J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-101J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 519mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232R-102J
4232R-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Na zalogi: 109975 pcs
Prenesi: 4232R-102J.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN SPLICE 3200-3900 CMA CRIMP
Na zalogi: 2445904 pcs
Prenesi: 42329-1.pdf
RFQ
4232R-101G
4232R-101G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Prenesi: 4232R-101G.pdf
4232R-102H
4232R-102H
Prenesi: 4232R-102H.pdf
4232R-101K
4232R-101K
Prenesi: 4232R-101K.pdf
4232-822K
4232-822K
Opis: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD