4232R-101H
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-101H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-101H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-101H
Številka dela 4232R-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60731 pcs Podatkovni list 4232R-101H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-101H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 519mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232R-101K
4232R-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Na zalogi: 125337 pcs
Prenesi: 4232R-101K.pdf
RFQ
4232-822K
4232-822K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 78849 pcs
Prenesi: 4232-822K.pdf
RFQ
4232R-102J
4232R-102J
Opis: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Prenesi: 4232R-102J.pdf
4232-822J
4232-822J