4232-822J
pregled izdelka
Številka dela: 4232-822J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232-822J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-822J
Številka dela 4232-822J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 96700 pcs Podatkovni list 4232-822J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-822J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 263mA 3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 263mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN SPLICE 3200-3900 CMA CRIMP
Na zalogi: 2445904 pcs
Prenesi: 42329-1.pdf
RFQ
4232-822H
4232-822H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 58037 pcs
Prenesi: 4232-822H.pdf
RFQ
4232R-101F
4232R-101F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Prenesi: 4232R-101F.pdf
4232-821K
4232-821K
Opis: FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Prenesi: 4232-821K.pdf
4232-822G
4232-822G
Prenesi: 4232-822G.pdf
Prenesi: 4232-822K.pdf
Prenesi: 4232-821H.pdf
4232-821J
4232-821J
Prenesi: 4232-821J.pdf
4232-B
4232-B
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB FLUTED 3/8"-16 POLYPRO
Prenesi: 4232-B.pdf
4232-822F
4232-822F
Prenesi: 4232-822F.pdf
4232R-101H
4232R-101H
Prenesi: 4232R-101H.pdf
4232R-101G
4232R-101G
Prenesi: 4232R-101G.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%