4232-821J
pregled izdelka
Številka dela: 4232-821J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: 4232-821J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-821J
Številka dela 4232-821J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 115554 pcs Podatkovni list 4232-821J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 10 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-821J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 820nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 294mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 294mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-682K
4232-682K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 294MA 2.4 OHM
Na zalogi: 91454 pcs
Prenesi: 4232-682K.pdf
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 37299 pcs
Prenesi: 4232-822F.pdf
RFQ
4232-821H
4232-821H
Opis: FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Prenesi: 4232-821H.pdf
Prenesi: 4232-821F.pdf
Prenesi: 4232-682H.pdf
4232-822J
4232-822J
Prenesi: 4232-822J.pdf
Prenesi: 4232-822K.pdf
Prenesi: 4232-682J.pdf
4232-822G
4232-822G
Prenesi: 4232-822G.pdf
Prenesi: 4232-821G.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%