4232-682H
pregled izdelka
Številka dela: 4232-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 294MA 2.4 OHM
Podatkovni listi: 4232-682H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-682H
Številka dela 4232-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 294MA 2.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 67757 pcs Podatkovni list 4232-682H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-682H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 22MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 294mA 2.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Trenutna ocena 294mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-681H
4232-681H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 312MA 1.25 OHM
Na zalogi: 63896 pcs
Prenesi: 4232-681H.pdf
RFQ
4232-682J
4232-682J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 294MA 2.4 OHM
Na zalogi: 97161 pcs
Prenesi: 4232-682J.pdf
RFQ
4232-682G
4232-682G
Prenesi: 4232-682G.pdf
4232-681K
4232-681K
Prenesi: 4232-681K.pdf
Opis: FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Prenesi: 4232-821J.pdf
4232-821F
4232-821F
Prenesi: 4232-821F.pdf
Prenesi: 4232-821G.pdf
Prenesi: 4232-682K.pdf
Prenesi: 4232-821H.pdf
Prenesi: 4232-682F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%