4232R-103F
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-103F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-103F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-103F
Številka dela 4232R-103F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35722 pcs Podatkovni list 4232R-103F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-103F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 4.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Max
Trenutna ocena 220mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232R-121G
4232R-121G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
Na zalogi: 43423 pcs
Prenesi: 4232R-121G.pdf
RFQ
4232R-103K
4232R-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
Na zalogi: 137281 pcs
Prenesi: 4232R-103K.pdf
RFQ
4232R-121F
4232R-121F
Prenesi: 4232R-121F.pdf
4232R-102F
4232R-102F
Opis: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Prenesi: 4232R-102F.pdf
4232R-102K
4232R-102K