3090R-562G
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-562G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Podatkovni listi: 3090R-562G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-562G
Številka dela 3090R-562G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9901 pcs Podatkovni list 3090R-562G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-562G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 53MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 145mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Trenutna ocena 145mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090R-562J
3090R-562J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Na zalogi: 25162 pcs
Prenesi: 3090R-562J.pdf
RFQ
3090R-562K
3090R-562K
Proizvajalci: API Delevan