3090R-561F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-561F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 3090R-561F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-561F
Številka dela 3090R-561F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7642 pcs Podatkovni list 3090R-561F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 34 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-561F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 160MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 410mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090R-472K
3090R-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 34861 pcs
Prenesi: 3090R-472K.pdf
RFQ
3090R-561K
3090R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Na zalogi: 33755 pcs
Prenesi: 3090R-561K.pdf
RFQ
3090R-472H
3090R-472H
Prenesi: 3090R-472H.pdf
3090R-472J
3090R-472J
Prenesi: 3090R-472J.pdf
3090R-560K
3090R-560K
Opis: FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM