3090R-562F
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-562F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Podatkovni listi: 3090R-562F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-562F
Številka dela 3090R-562F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9197 pcs Podatkovni list 3090R-562F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-562F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 53MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 145mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Trenutna ocena 145mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090R-560K
3090R-560K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM
Na zalogi: 30284 pcs
Prenesi: 3090R-560K.pdf
RFQ
3090R-562K
3090R-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Na zalogi: 27717 pcs
Prenesi: 3090R-562K.pdf
RFQ
3090R-561J
3090R-561J
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Prenesi: 3090R-561J.pdf
3090R-561K
3090R-561K
Prenesi: 3090R-561K.pdf
3090R-562H
3090R-562H
Prenesi: 3090R-562H.pdf
3090R-561F
3090R-561F
Prenesi: 3090R-561F.pdf
3090R-680K
3090R-680K
Opis: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM