3090R-680J
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-680J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 3090R-680J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-680J
Številka dela 3090R-680J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21944 pcs Podatkovni list 3090R-680J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-680J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 700MHz
natančen opis 68nH Unshielded Inductor 690mA 160 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 690mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090R-562H
3090R-562H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Na zalogi: 16549 pcs
Prenesi: 3090R-562H.pdf
RFQ
3090R-680K
3090R-680K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Na zalogi: 31674 pcs
Prenesi: 3090R-680K.pdf
RFQ
3090R-562K
3090R-562K
Prenesi: 3090R-562K.pdf
3090R-681H
3090R-681H
Opis: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
Prenesi: 3090R-681H.pdf
3090R-681K
3090R-681K
Prenesi: 3090R-681K.pdf
3090R-561K
3090R-561K
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM