3090R-561G
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-561G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 3090R-561G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-561G
Številka dela 3090R-561G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12629 pcs Podatkovni list 3090R-561G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 34 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-561G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 160MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 410mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090R-560J
3090R-560J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM
Na zalogi: 23343 pcs
Prenesi: 3090R-560J.pdf
RFQ
3090R-561J
3090R-561J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Na zalogi: 25990 pcs
Prenesi: 3090R-561J.pdf
RFQ
3090R-472K
3090R-472K
Opis: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD