1641-153J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-153J
Številka dela 1641-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 112939 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-153J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 49MHz
natančen opis 15µH Shielded Molded Inductor 325mA 800 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Trenutna ocena 325mA Tok - nasičenost 250mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-181H
1641-181H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH
Na zalogi: 70908 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-153K
1641-153K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH
Na zalogi: 97977 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
Opis: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH