1641-181J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-181J
Številka dela 1641-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 90344 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-181J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 180nH Shielded Molded Inductor 1.33A 47 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Trenutna ocena 1.33A Tok - nasičenost 1.33A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-154K
1641-154K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH
Na zalogi: 93330 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-153J
1641-153J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH
Na zalogi: 112939 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM
1641-154H
1641-154H
Opis: FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH
Opis: FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%