1641-182J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-182J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-182J
Številka dela 1641-182J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 89626 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-182J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Molded Inductor 775mA 140 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 775mA Tok - nasičenost 775mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-183H
1641-183H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH
Na zalogi: 87881 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-154K
1641-154K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH
Na zalogi: 93330 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-183J
1641-183J
Opis: FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH