1641-183H
pregled izdelka
Številka dela: 1641-183H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-183H
Številka dela 1641-183H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 87881 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-183H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 18µH Shielded Molded Inductor 305mA 890 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 890 mOhm Max
Trenutna ocena 305mA Tok - nasičenost 235mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-184K
1641-184K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 138MA 4.4 OHM TH
Na zalogi: 109157 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH