1641-151J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-151J
Številka dela 1641-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 84955 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 51 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-151J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 150nH Shielded Molded Inductor 1.5A 37 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 37 mOhm Max
Trenutna ocena 1.5A Tok - nasičenost 1.5A
Podobni izdelki
1641-123K
1641-123K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
Na zalogi: 119268 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-124J
1641-124J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH
Na zalogi: 111768 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
Opis: FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
1641-124H
1641-124H