1641-124H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641-124H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-124H
Številka dela 1641-124H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 90701 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-124H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 9.7MHz
natančen opis 120µH Shielded Molded Inductor 153mA 3.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Trenutna ocena 153mA Tok - nasičenost 95mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-122J
1641-122J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
Na zalogi: 99855 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-124K
1641-124K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH
Na zalogi: 109517 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-152H
1641-152H
Opis: FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
Opis: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
Opis: FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH