1641-152H
pregled izdelka
Številka dela: 1641-152H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-152H
Številka dela 1641-152H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 94182 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-152H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 1.5µH Shielded Molded Inductor 835mA 120 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 835mA Tok - nasičenost 835mA
Podobni izdelki
1641-151H
1641-151H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
Na zalogi: 92684 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-124K
1641-124K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH