1641-153H
pregled izdelka
Številka dela: 1641-153H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-153H
Številka dela 1641-153H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 83921 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-153H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 49MHz
natančen opis 15µH Shielded Molded Inductor 325mA 800 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Trenutna ocena 325mA Tok - nasičenost 250mA
Podobni izdelki
1641-154H
1641-154H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH
Na zalogi: 82092 pcs
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
Na zalogi: 94182 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-152K
1641-152K
Opis: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
Opis: FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH