0925-334H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-334H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-334H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-334H
Številka dela 0925-334H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23144 pcs Podatkovni list 0925-334H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-334H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 330µH Shielded Molded Inductor 53mA 16 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max
Trenutna ocena 53mA Tok - nasičenost 16mA