0925-333H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-333H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-333H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-333H
Številka dela 0925-333H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41006 pcs Podatkovni list 0925-333H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 41 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-333H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 33µH Shielded Molded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 6.5 Ohm Max
Trenutna ocena 83mA Tok - nasičenost 83mA