0925-333J
pregled izdelka
Številka dela: 0925-333J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-333J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-333J
Številka dela 0925-333J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 57453 pcs Podatkovni list 0925-333J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 41 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-333J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 33µH Shielded Molded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 6.5 Ohm Max
Trenutna ocena 83mA Tok - nasičenost 83mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-332K
0925-332K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH
Na zalogi: 87165 pcs
Prenesi: 0925-332K.pdf
RFQ
0925-334J
0925-334J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH
Na zalogi: 36352 pcs
Prenesi: 0925-334J.pdf
RFQ