0925-332H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925-332H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-332H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-332H
Številka dela 0925-332H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 45787 pcs Podatkovni list 0925-332H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 49 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-332H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 3.3µH Shielded Molded Inductor 185mA 1.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 185mA Tok - nasičenost 185mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-274K
0925-274K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH
Na zalogi: 39077 pcs
Prenesi: 0925-274K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Na zalogi: 86066 pcs
Prenesi: 0925-331K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH
Opis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH