0925-274H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-274H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-274H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-274H
Številka dela 0925-274H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21949 pcs Podatkovni list 0925-274H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 37 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-274H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 270µH Shielded Molded Inductor 61mA 12 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Trenutna ocena 61mA Tok - nasičenost 18mA
Podobni izdelki
0925-274K
0925-274K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH
Na zalogi: 39077 pcs
Prenesi: 0925-274K.pdf
RFQ
0925-273H
0925-273H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM TH
Na zalogi: 43014 pcs
Prenesi: 0925-273H.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH
Prenesi: 0925-332H.pdf