0925-272H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-272H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-272H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-272H
Številka dela 0925-272H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 42897 pcs Podatkovni list 0925-272H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 48 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-272H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 90MHz
natančen opis 2.7µH Shielded Molded Inductor 193mA 1.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 193mA Tok - nasičenost 193mA
Podobni izdelki
0925-224J
0925-224J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH
Na zalogi: 31307 pcs
Prenesi: 0925-224J.pdf
RFQ
0925-274H
0925-274H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH
Na zalogi: 21949 pcs
Prenesi: 0925-274H.pdf
RFQ
0925-271K
0925-271K
Opis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Prenesi: 0925-271K.pdf
Prenesi: 0925-271H.pdf
Prenesi: 0925-224K.pdf
Opis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM TH
Prenesi: 0925-272J.pdf
Opis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM TH