0925-224J
pregled izdelka
Številka dela: 0925-224J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-224J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-224J
Številka dela 0925-224J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31307 pcs Podatkovni list 0925-224J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 35 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-224J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 220µH Shielded Molded Inductor 64mA 11 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Trenutna ocena 64mA Tok - nasičenost 20mA
Podobni izdelki
0925-271J
0925-271J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Na zalogi: 54660 pcs
Prenesi: 0925-271J.pdf
RFQ
0925-223K
0925-223K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
Na zalogi: 74519 pcs
Prenesi: 0925-223K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH
Prenesi: 0925-222J.pdf
Prenesi: 0925-222K.pdf
0925-223H
0925-223H
Prenesi: 0925-223H.pdf
Opis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH
Opis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM TH
Prenesi: 0925-272H.pdf