0925-392H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-392H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-392H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-392H
Številka dela 0925-392H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47525 pcs Podatkovni list 0925-392H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-392H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 3.9µH Shielded Molded Inductor 173mA 1.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Trenutna ocena 173mA Tok - nasičenost 173mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-391H
0925-391H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Na zalogi: 46968 pcs
Prenesi: 0925-391H.pdf
RFQ
0925-393J
0925-393J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH
Na zalogi: 55620 pcs
Prenesi: 0925-393J.pdf
RFQ
0925-391K
0925-391K