0925-393H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925-393H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-393H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-393H
Številka dela 0925-393H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43251 pcs Podatkovni list 0925-393H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 42 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-393H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 19MHz
natančen opis 39µH Shielded Molded Inductor 75mA 7.9 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 7.9 Ohm Max
Trenutna ocena 75mA Tok - nasičenost 75mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-391J
0925-391J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Na zalogi: 72775 pcs
Prenesi: 0925-391J.pdf
RFQ
0925-393K
0925-393K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH