0925-394H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-394H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-394H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-394H
Številka dela 0925-394H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21413 pcs Podatkovni list 0925-394H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 38 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-394H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 7.8MHz
natančen opis 390µH Shielded Molded Inductor 46mA 21 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 21 Ohm Max
Trenutna ocena 46mA Tok - nasičenost 14mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-471J
0925-471J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Na zalogi: 71666 pcs
Prenesi: 0925-471J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH
Na zalogi: 29526 pcs
Prenesi: 0925-394J.pdf
RFQ
0925-394K
0925-394K
Prenesi: 0925-394K.pdf
0925-392H
0925-392H
Opis: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM TH
Prenesi: 0925-392H.pdf
Opis: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH
Prenesi: 0925-393H.pdf
Prenesi: 0925-392K.pdf
Opis: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%