0925-394J
pregled izdelka
Številka dela: 0925-394J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-394J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-394J
Številka dela 0925-394J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29526 pcs Podatkovni list 0925-394J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 38 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-394J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 7.8MHz
natančen opis 390µH Shielded Molded Inductor 46mA 21 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 21 Ohm Max
Trenutna ocena 46mA Tok - nasičenost 14mA