0925-103J
pregled izdelka
Številka dela: 0925-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-103J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-103J
Številka dela 0925-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 62807 pcs Podatkovni list 0925-103J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 57 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-103J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 106mA 4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 106mA Tok - nasičenost 106mA
Podobni izdelki
0925-121H
0925-121H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Na zalogi: 45844 pcs
Prenesi: 0925-121H.pdf
RFQ
0925-102J
0925-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Na zalogi: 56491 pcs
Prenesi: 0925-102J.pdf
RFQ
0925-102K
0925-102K
Prenesi: 0925-102K.pdf
Opis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Prenesi: 0925-101K.pdf
Prenesi: 0925-121J.pdf
Prenesi: 0925-102H.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH