0925-104J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925-104J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-104J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-104J
Številka dela 0925-104J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 68614 pcs Podatkovni list 0925-104J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-104J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz
natančen opis 100µH Shielded Molded Inductor 51mA 16.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 16.8 Ohm Max
Trenutna ocena 51mA Tok - nasičenost 51mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-102K
0925-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Na zalogi: 78764 pcs
Prenesi: 0925-102K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM