0925-121H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Podatkovni listi: 0925-121H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-121H
Številka dela 0925-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 45844 pcs Podatkovni list 0925-121H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 52 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-121H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 430MHz
natančen opis 120nH Shielded Molded Inductor 635mA 110 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 635mA Tok - nasičenost 635mA
Podobni izdelki
0925-103K
0925-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH