0925-121J
pregled izdelka
Številka dela: 0925-121J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Podatkovni listi: 0925-121J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-121J
Številka dela 0925-121J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 60610 pcs Podatkovni list 0925-121J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 52 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-121J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 430MHz
natančen opis 120nH Shielded Molded Inductor 635mA 110 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 635mA Tok - nasičenost 635mA
Podobni izdelki
0925-122J
0925-122J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Na zalogi: 57140 pcs
Prenesi: 0925-122J.pdf
RFQ
0925-122H
0925-122H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 38229 pcs
Prenesi: 0925-122H.pdf
RFQ
0925-122K
0925-122K
Prenesi: 0925-122K.pdf
Opis: FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM TH
Prenesi: 0925-123J.pdf
Opis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Prenesi: 0925-121H.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Prenesi: 0925-104K.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%