0925-102H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925-102H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Podatkovni listi: 0925-102H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-102H
Številka dela 0925-102H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43958 pcs Podatkovni list 0925-102H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 37 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-102H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 1µH Shielded Molded Inductor 385mA 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 385mA Tok - nasičenost 385mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-102J
0925-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Na zalogi: 56491 pcs
Prenesi: 0925-102J.pdf
RFQ
0925-101H
0925-101H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Na zalogi: 41384 pcs
Prenesi: 0925-101H.pdf
RFQ
0925-103K
0925-103K
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Prenesi: 0925-103K.pdf
Prenesi: 0925-101K.pdf
Prenesi: 0925-103H.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: SPRING LOADED PIN
Prenesi: 0925-0-15-20-75-14-11-0.pdf
Prenesi: 0925-101J.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN SPRING-LOAD .335 20GOLD
Prenesi: 0925-0-15-20-73-14-26-0.pdf
Proizvajalci: HARTING
Opis: DIN-SIGNAL 3B020FP-4,5C1-2
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%