VEH60US24
XP PowerXP Power
VEH60US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEH60US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Podatkovni listi: VEH60US24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VEH60US24
Številka dela VEH60US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3299 pcs Podatkovni list VEH60US24.pdf
Utež 0.761 lb (345.18g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.62" L x 2.09" W x 1.26" H (117.4mm x 53.0mm x 32.0mm)
Serija VEH60 (60W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 60W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 24V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve -