VEH40US12
XP PowerXP Power
VEH40US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEH40US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Podatkovni listi: VEH40US12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VEH40US12
Številka dela VEH40US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7547 pcs Podatkovni list VEH40US12.pdf
Utež 0.62 lb (281.23g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.21" L x 1.85" W x 1.19" H (107.0mm x 47.0mm x 30.1mm)
Serija VEH40 (40W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 40W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-2317
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 40W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3.33A Dolžina kabla 48" (1.22m)