VEH20US48
XP PowerXP Power
VEH20US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEH20US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W
Podatkovni listi: VEH20US48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VEH20US48
Številka dela VEH20US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7436 pcs Podatkovni list VEH20US48.pdf
Utež 0.375 lb (170.1g) Napetost - izhod 48V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.90" L x 1.65" W x 1.22" H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm)
Serija VEH20 (20W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-2315
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 48V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 420mA Dolžina kabla 48" (1.22m)