VEH60US15
XP PowerXP Power
VEH60US15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEH60US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Podatkovni listi: VEH60US15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VEH60US15
Številka dela VEH60US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5267 pcs Podatkovni list VEH60US15.pdf
Utež 0.76 lb (344.73g) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.62" L x 2.09" W x 1.26" H (117.4mm x 53.0mm x 32.0mm)
Serija VEH60 (60W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 60W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-2321
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 15V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 4A Dolžina kabla 48" (1.22m)