VCS50US05
XP PowerXP Power
VCS50US05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCS50US05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 50W
Podatkovni listi: VCS50US05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VCS50US05
Številka dela VCS50US05 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4575 pcs Podatkovni list VCS50US05.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.35" L x 3.07" W x 1.38" H (110.5mm x 78.0mm x 35.0mm)
Serija VCS Moč (Watts) 50W
Druga imena 1470-2282 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 79% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8A Odobritve CB
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VCS100US05
VCS100US05
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 70W
Na zalogi: 3072 pcs
Prenesi: VCS100US05.pdf
RFQ
VCS70US12
VCS70US12
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 70W