VCS100US48
XP PowerXP Power
VCS100US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCS100US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 100W
Podatkovni listi: VCS100US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VCS100US48
Številka dela VCS100US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3608 pcs Podatkovni list VCS100US48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.26" L x 3.87" W x 1.65" H (159.0mm x 98.2mm x 42.0mm)
Serija VCS Moč (Watts) 100W
Druga imena 1470-2281 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.08A Odobritve CB