VCS70US05
XP PowerXP Power
VCS70US05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCS70US05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 70W
Podatkovni listi: VCS70US05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VCS70US05
Številka dela VCS70US05 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 70W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3829 pcs Podatkovni list VCS70US05.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.12" L x 3.88" W x 1.61" H (130.0mm x 98.5mm x 41.0mm)
Serija VCS Moč (Watts) 70W
Druga imena 1470-2287 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CB