VCS100US12
XP PowerXP Power
VCS100US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCS100US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 100W
Podatkovni listi: VCS100US12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VCS100US12
Številka dela VCS100US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3466 pcs Podatkovni list VCS100US12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.26" L x 3.87" W x 1.65" H (159.0mm x 98.2mm x 42.0mm)
Serija VCS Moč (Watts) 100W
Druga imena 1470-2278 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.33A Odobritve CB
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VCS50US15
VCS50US15
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 50W