VCE10US09
XP PowerXP Power
VCE10US09 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCE10US09
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 10W PCB MNT
Podatkovni listi: VCE10US09.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VCE10US09
Številka dela VCE10US09 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 10W PCB MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6202 pcs Podatkovni list VCE10US09.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 9V
Napetost - Vhod 85 ~ 305 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.15" W x 0.91" H (50.8mm x 29.2mm x 23.1mm) Serija VCE10
Moč (Watts) 10W Paket / primer 4-DIP Module
Druga imena 1470-4526 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve -
Uredba o vrsticah - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Učinkovitost 80%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 1.11A 85 ~ 305 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.11A