VCE05US48
XP PowerXP Power
VCE05US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCE05US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 5W PCB MNT
Podatkovni listi: VCE05US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VCE05US48
Številka dela VCE05US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 5W PCB MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7207 pcs Podatkovni list VCE05US48.pdf
Utež 0.053 lb (24.04g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.30" L x 1.10" W x 0.75" H (33.0mm x 27.9mm x 19.1mm)
Serija VCE05 Moč (Watts) 5W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-3725
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±2% Uredba o vrsticah ±1%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 100mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 100mA Odobritve CB