VCE10US15
XP PowerXP Power
VCE10US15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCE10US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 10W PCB MNT
Podatkovni listi: VCE10US15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VCE10US15
Številka dela VCE10US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 10W PCB MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5428 pcs Podatkovni list VCE10US15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod 85 ~ 305 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.15" W x 0.91" H (50.8mm x 29.2mm x 23.1mm) Serija VCE10
Moč (Watts) 10W Paket / primer 4-DIP Module
Druga imena 1470-4528 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lastnosti - Učinkovitost 80%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 670mA 85 ~ 305 VAC Input Tok - izhod (maks.) 670mA