VCE05US24-P
XP PowerXP Power
VCE05US24-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCE05US24-P
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 5W PCB MNT
Podatkovni listi: VCE05US24-P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VCE05US24-P
Številka dela VCE05US24-P Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 5W PCB MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10335 pcs Podatkovni list VCE05US24-P.pdf
Utež 0.031 lb (14.06g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 1.20" L x 1.00" W x 0.70" H (30.5mm x 25.4mm x 17.9mm)
Serija VCE05 Moč (Watts) 5W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-3731
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±2% Uredba o vrsticah ±1%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost - natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 210mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 210mA Odobritve CB