SRH05S7V2
XP PowerXP Power
SRH05S7V2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRH05S7V2
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 7.2V 500MA
Podatkovni listi: SRH05S7V2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRH05S7V2
Številka dela SRH05S7V2 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 7.2V 500MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11203 pcs Podatkovni list SRH05S7V2.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 7.2V
Napetost - Vhod (Min) 14V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Linear Regulator Replacement Paket naprave za dobavitelja 3-SIP Module
Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) Serija SRH05
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 1470-4537
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 91% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 7.2V 500mA 14V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Nadzorne funkcije -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SRH05S05
SRH05S05
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MA