SRH05S3V3
XP PowerXP Power
SRH05S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRH05S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 500MA
Podatkovni listi: SRH05S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRH05S3V3
Številka dela SRH05S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 500MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13299 pcs Podatkovni list SRH05S3V3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Linear Regulator Replacement Paket naprave za dobavitelja 3-SIP Module
Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) Serija SRH05
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 1470-4535
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 9V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Nadzorne funkcije -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SRHALFRAIL
SRHALFRAIL
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: HALF RAIL RACK ENCL MOUNT KIT
Na zalogi: 3317 pcs
Prenesi: SRHALFRAIL.pdf
RFQ
SRH19-30
SRH19-30
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: TL8012 SPARE HEAD
Na zalogi: 486 pcs
Prenesi: SRH19-30.pdf
RFQ
SRH05S6V5
SRH05S6V5
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 6.5V 500MA