SRH05S12
XP PowerXP Power
SRH05S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRH05S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 500MA
Podatkovni listi: SRH05S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRH05S12
Številka dela SRH05S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 500MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13572 pcs Podatkovni list SRH05S12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod (Min) 17V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Linear Regulator Replacement Paket naprave za dobavitelja 3-SIP Module
Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) Serija SRH05
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 1470-4533
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 94% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 17V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Nadzorne funkcije -